Chenaski retro overhemd Polka-Dots Green White – vrolijk retro overhemd met speelse stippen

Artikelnr: 5059-164

Een klassieker vol karakter

Het Chenaski Polka-Dots Green White overhemd is een ode aan speelse retrostijl. De frisse groene kleur en witte stippen brengen energie, optimisme en lef in elke outfit. Dit is een overhemd voor mannen die niet bang zijn om op te vallen en graag kleur toevoegen aan hun look.
Met zijn katoenen retrostof, comfortabele pasvorm en opvallende print is het de perfecte keuze voor festivals, optredens en stijlvolle zomeravonden.

Maat

49,95
Voorraad:
1 items
Levertijd
Binnen 1 of 3 werkdagen
Merk
Chenaski
Kleur
Groen, wit
Materiaal
Katoen
Patroon
polkadotprint
Pasvorm
Regular fgit
Kraag
Grote 70's puntkraag
Mouwlengte
Lange mouwen
Gelegenheid
retro, vintage, bohemian, casual chic
Koop veilig
30 dagen bedenktijd en eenvoudig retourneren
Beschrijving

Waarom een polkadot overhemd?

Een polkadot overhemd is dé manier om vrolijkheid en persoonlijkheid toe te voegen aan je outfit.
Het patroon voelt nostalgisch en modern tegelijk – klassiek in design, maar expressief in uitvoering.
Of je nu een casual look wilt creëren met een jeans of een speelse twist onder een colbert zoekt, dit Chenaski overhemd past bij elke gelegenheid.
Het is een statement van individualiteit, humor en creatieve stijl – precies wat de Menlook-man kenmerkt.

Voor artiesten en festivalgangers

Het Chenaski Polka-Dots Green White overhemd is ideaal voor artiesten die energie en expressie willen uitstralen.
De felle kleur vangt het licht prachtig op, terwijl de soepele stretchstof zorgt voor bewegingsvrijheid op het podium.
Festivalgangers waarderen de luchtige katoenen stof en opvallende retro look die perfect past bij zomerse vibes

Menlook – Artistiek, Authentiek, Apart,  Arnhem.

Bij Menlook vind je kleding met persoonlijkheid: van Chenaski retro overhemden tot Urban Classics streetwear.
Mode voor mannen die houden van expressie, kleur en karakter.

Maattabel


XS

S

M

L

XL

XXL

Boordmaat

35/36

37/38

39/40

41/42

43/44

1. Schouders

43

44

47

50

53

2. Armlengte

66

67

68

70

71

3. Borst

97

102

110

118

124

4. Taille wijdte

87

92

100

108

114

5. Lengte

73

76

78

82

84

Wasvoorschriften



Binnenste buiten wassen met knoopjes dicht.
Maximaal op 30º, fijn programma.

Strijkvoorschrift:
Matig heet strijken (max. 150º) of twee puntjes.
 

Alternatieve artikelen voor Chenaski retro overhemd Polka-Dots Green White – vrolijk retro overhemd met speelse stippen